Наступного тижня у Львові розпочнеться найсолодше свято України

02.02.2012, 19:44  |  Саджениця Ігор Друк | e-mail

altЛьвів – фестивальна столиця України. 9-12 лютого у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) вп’яте відбудеться найсолодше свято країни – «Свято шоколаду». Протягом 4 днів тут відбуватимуться найрізноманітніші мистецькі та солодкі події.

Протягом всього часу святкування тут діятиме шоколадне місто з унікальними скульптурами львівських будинків. Що більше, у міста навіть буде власний рухомий транспорт.

На відкритті «Свята шоколаду» витесуватимуть скульптуру із брили шоколаду вагою 3 тонни. Також на святі шоколатьє Валентин Штефаньо створить унікальну 5-метрову шоколадну піраміду. Професійні українські та закордонні шоколатьє і кондитери, такі як Едуард Лєбєдєв та Даша Малахова, проведуть унікальні майстер-класи, а для наймолодших відвідувачів діятиме Дитяча шоколадна країна – арт-майстерня із створенням шоколадних скульптур та малюнків.

Також кожного дня «Свята шоколаду» працюватиме Ярмарок-презентація шоколадних виробів найкращих представників індустрії, театр живих скульптур показуватиме свої атракції й лунатиме жива джазова музика.

Довідка

Програма V Свята Шоколаду

9 лютого 2012 року

20:00 - офіційне відкриття

Показ ексклюзивних суконь Оксани Караванської Один з найкращих та найоригінальніших дизайнерів України - Оксана Караванська зробить для львів’ян та гостей міста «смачний» модний подарунок. З нагоди найсолодшого свята країни дизайнер представить свою ексклюзивну колекцію haute couture, що складатиметься із 25 креативних суконь.

Шоколадний фуршет з нагоди відкриття Свята Шоколаду

10 лютого 2012 року, 16:00-20:00

Протягом Першого дня Свята Шоколаду:

Кулінарні майстер-класи від Маріни Кічеєвої (кондитерська «Нalf-a-teaspoon», Росія, м. Москва) Початок створення гігантської 5-метрової піраміди з шоколадних макарун українським шоколатьє Валентином Штефаньо. ChocoFashion – створення шоколадних суконь за участі українських дизайнерів від Lviv Fashion Week Презентація шоколадного міста «Львів з шоколаду». Створення 30 унікальних скульптур та львівських будинків з шоколаду на Фабриці шоколадних шедеврів. Кожного дня – нові скульптури та будинки!

Ярмарок-презентація шоколадних виробів найкращих представників шоколадної індустрії. Особлива пропозиція до Дня Закоханих – шоколадні «валентинки», сердечка, подарунки та інші.

Презентації та майстер-класи найкращих кондитерських Львова та України – вироби ручної роботи за унікальними рецептами, шоколадні коктейлі, гаряча випічка та шоколад на замовлення.

Дитяча шоколадна країна. Кулінарні майстер-класи відомої телеведучої Даші Малахової (Дитяча кулінарна школа «Картата Потата», Україна, м. Київ). Продовжує свою роботу арт-майстерня із створенням шоколадних скульптур та малюнків й школа маленьких шоколатьє. А тих, хто трохи втомиться від кулінарного навчання, розважатиме забавами та конкурсами дитячий театр «Wagabunda» з Кракова (Польща). Театр живих скульптур, лотереї і конкурси та особлива джазова програма для відвідувачів Свята протягом цілого дня.

Шоколадні вечірки в рамках Свята Шоколаду у нічних клубах Львова

11 лютого (субота), 13:00-20:00 год

Протягом Другого дня Свята Шоколаду:

Майстер-клас в рубриці «Виготовлення шоколадних цукерок». Шоколатьє Едуард Лєбєдєв (м. Москва, Росія). Кулінарні майстер-класи від Маріни Кічеєвої (кондитерська «Нalf-a-teaspoon», Росія, м. Москва).

Проведення І Чемпіонату кондитерів-аматорів «Домашній кондитер». Голова журі: головний кулінар України - Даша Малахова. Дитяча шоколадна країна для наймолодших шанувальників справжнього шоколаду – арт-майстерня із створенням шоколадних скульптур та малюнків, школа маленьких шоколатьє. А тих, хто трохи втомиться від кулінарного навчання, розважатиме забавами та конкурсами дитячий театр «Wagabunda» з Кракова (Польща).

Створення гігантської 5-метрової піраміди з шоколадних макарун українським шоколатьє Валентином Штефаньо.

Презентація шоколадного міста «Львів з шоколаду». Створення 30 унікальних скульптур та львівських будинків з шоколаду на Фабриці шоколадних шедеврів. Кожного дня – нові скульптури та будинки!

Ярмарок-презентація шоколадних виробів найкращих представників шоколадної індустрії. Особлива пропозиція до Дня Закоханих – шоколадні «валентинки», сердечка, подарунки та інші.

Презентації та майстер-класи найкращих кондитерських Львова та України – вироби ручної роботи за унікальними рецептами, шоколадні коктейлі, гаряча випічка та шоколад на замовлення

ChocoFashion – створення шоколадних суконь за участі українських дизайнерів від Lviv Fashion Week

Театр живих скульптур, лотереї і конкурси та особлива джазова програма для відвідувачів Свята протягом цілого дня.

Шоколадні вечірки в рамках Свята Шоколаду у нічних клубах Львова

12 лютого (неділя), 13:00-20:00 год

Протягом Третього дня Свята Шоколаду:

Майстер-клас в рубриці «Арт» – створення скульптури з шоколаду. Шоколатьє – Валентин Штефаньо (Україна, м. Ужгород) Майстер-клас в рубриці «Виготовлення шоколадних цукерок». Шоколатьє Едуард Лєбєдєв (м. Москва, Росія).

Традиційний торт Свята Шоколаду – виготовлення та частування. Створюється шоколатьє Свята Шоколаду.

Завершення створення і презентація гігантської 5-метрової піраміди з шоколадних макарун українським шоколатьє Валентином Штефаньо.

«Дитяча шоколадна країна» для наймолодших шанувальників справжнього шоколаду. Кулінарні майстер-класи з виготовлення фігурок з марципанів за участі львівських майстрів. Продовжує свою роботу арт-майстерня із створенням шоколадних скульптур та малюнків й школа маленьких шоколатьє. А тих, хто трохи втомиться від кулінарного навчання, розважатиме забавами та конкурсами дитячий театр «Wagabunda» з Кракова (Польща).

Презентація завершеного шоколадного міста «Львів з шоколаду» – 30 унікальних скульптур та львівських будинків з шоколаду на Фабриці шоколадних шедеврів.

Ярмарок-презентація шоколадних виробів найкращих представників шоколадної індустрії. Особлива пропозиція до Дня Закоханих – шоколадні «валентинки», сердечка, подарунки та інші.

Презентації та майстер-класи найкращих кондитерських Львова та України – вироби ручної роботи за унікальними рецептами, шоколадні коктейлі, гаряча випічка та шоколад на замовлення.

ChocoFashion – гала-показ ексклюзивної колекції суконь за участі українських дизайнерів від Lviv Fashion Week на головній сцені Свята Шоколаду.

Театр живих скульптур, лотереї і конкурси та особлива джазова програма для відвідувачів Свята протягом цілого дня.

Шоколадні вечірки в рамках Свята Шоколаду у нічних клубах Львова.

Читайте також

Joomla! Україна

Додати коментар


Захисний код
Оновити