Чемпіонат з футзалу між львівськими вузами виграла команда Львівського державного університету фізичної культури

20.11.2010, 00:00  |  Марія Лупиніс Друк | e-mail

Команда Львівського державного університету фізичної культури стала переможцем чемпіонату з футзалу, що відбувся сьогодні в рамках спортивного свята «Студент ЄВРО 2012». Друге місце посіла команда – Національного університету «Львівська політехніка», а третє – Львівського національного аграрного університету.

Окрім позитивного настрою, переможці отримали подарунки від організаторів заходу. Володарям першого місця вручили форму національної  збірної України з футболу від офіційного партнера компанії «Адідас» та футбольний м’яч зі символікою Турніру, а срібним та бронзовим призерам – футболки від компанії «Адідас».

Проте студентське свято не закінчилось. Глядачі побачать боротьбу студентських команд за першість у спортивному багатоборстві, виступ Театру спорту Львівського державного університету фізичної культури та урочисту церемонії нагородження переможців спільно з талісманами УЄФА ЄВРО 2012™.

З нагоди свята проїзд у трамваї №7 із зображенням логотипу турніру УЄФА ЄВРО 2012™ є безкоштовним  - достатньо мати студентський квиток. Студентське спортивне свято «Студент ЄВРО 2012» відбувається у спорткомплексі Львівського національного університету ім. І. Франка, що знаходиться за адресою: вул. М. Черемшини, 31.

Читайте також

Joomla! Україна

Додати коментар


Захисний код
Оновити