Вчора в інформаційний центр в Ратуші звернулося двоє людей, яким потрібна була медична допомога
02.02.2012, 09:07 | Галина Пелих Друк | e-mail
На час сильних морозів у приміщенні Ратуші в кабінеті 116 діє інформаційний центр, куди можна зайти зігрітися, а також отримати огляд медика та інформацію щодо можливості влаштуватися на нічліг. За три дні у центр за допомогою вже звернулась 21 особа, двом із них була потрібна медична допомога.
Як повідомили чергові центру, вчора до них звернулися 11 осіб. Двом із них була потрібна медична допомога (обмороження та варикозне розширення вен) і їх було направлено до лікувальних закладів.
Нагадаємо, в понеділок, 30 січня, в міській раді у 116 кабінеті (на першому поверсі) створено інформаційний центр.
Туди може зайти людина, яка не має де жити чи змерзла. Вона отримає гарячий чай, а також обід з продуктів швидкого приготування. У центрі постійно працює 3 людини – медсестра, соціальний працівник та один із працівників Центру обліку та нічного перебування бездомних. У інформаційному центрі людина також отримує медичну консультацію. Якщо їй ніде переночувати, її скеровують на вул. Кирилівську, якщо вона потребує медичної допомоги, – на лікування в медичний заклад.
розповіли у інформаційному центрі.



