Книгарня "Є" запрошує Вас на презентацію книжки французької письменниці Катрін Панколь "Жовті очі крокодилів".
Закінчення: Четвер, 23 лютого 2012, 21:00
Деталі афіші
- Ярема Кравець, романіст, перекладач книжки;
- Ніна Бічуя, перекладач, редактор, літературознавець;
- Ярина Тарасюк, перекладач, літературознавець;
- Ірина Кушнір, літературознавець,
- Юрій Домбровський, романіст, літературознавець.
Катрін Панколь є нині однією з найчитаніших письменниць Франції, а роман "Жовті очі крокодилів" став бестселером (півмільйона проданих примірників).
Народилася в Касабланці (Марокко), у Францію потрапила у 5-річному віці. Починала працювати як викладач французької та латинської мов, потім багато років віддала журналістиці. Писала для журналів «Paris-Match» та «Cosmopolitan». Паралельно, з 1979 року, почала писати романи. Успіх прийшов одразу: перший же її твір, «Спочатку я» (« Moi, d'abord »), був розпроданий у кількості 300 000 примірників. Письменниця вирішує «втекти від популярності» до Нью-Йорка і живе там кілька років, продовжуючи писати. Сьогодні Катрін Панколь полишила журналістику, повністю присвятивши себе літературі. Усі її 12 романів мали читацький успіх і були перекладені різними мовами.
Жозефіна, головна героїня роману "Жовті очі крокодилів", залишилася без чоловіка з двома доньками, які потребують від неї і уваги, і грошей. А її Антуан знайшов собі іншу й подався до Африки, на крокодилячу ферму. Цікаво стежити за розвитком подій, за тим, як жінка виходить переможницею з боротьби за власну гідність та за своїх дітей.